Hakkımızda

DentisLife , life is an adventure

Hayattaki maceraların seni daha sağlıklı kılsın,  evden uzak olsalar bile…

Birlikte bir yolculuğa çıkmaya ve hem varış noktasından hem de deneyimlerden mutlu olmaya ne dersin? Seni mükemmel gülüşüne ulaştıracak olan bu yolculukta deneyimli hekimlerimizin rehberliği seni bekliyor. İhtiyaçlarına en modern yollarla cevap bulurken, bulunduğumuz coğrafyanın kültürel özelliklerini de keşfetmek ister misin? Hayata karşı duruşları güçlü olan kadınların bir arada olduğu bu klinikte sağlığa ve güzelliğe ulaşmanın farkını yaşayın.

DentisLife Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; uluslararası kalite standartlarında, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratmak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile 2014 yılında kuruldu.

Uluslararası standartlarda uygulama ve tedavilerin gerçekleştirildiği yaklaşık 540 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan polikliniğimiz 5 adet diş tedavi ünitesi, radyolojik görüntüleme alanı, laboratuvar, 2 adet sterilizasyon alanı, toplantı ve eğitim salonları yer almaktadır.

DentisLife’ın deneyimli hekimleri ve bilgi birikimlerini yakın ilgiyle birleştiren sağlık personeli olarak her zaman modern prosedürleri iyileştirmeye ve takip etmeye çalışıyoruz. Empati odaklı çalışma prensibimizi ekip arkadaşlarımıza ve siz değerli danışanlarımıza yansıtmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bunu sürdürmeye devam edeceğiz.

Diş hekimliğinde tedavilerin uzun dönem başarısı pek çok faktöre bağlıdır. Bütün faktörleri titizlikle ele alıyoruz. Tedavinizin her aşamasında (sterilizasyondan radyolojiye, laboratuvar çalışmalarından tüm oral uygulamalara kadar) bizimle birlikte çalışan tüm personelin kendi alanında eğitim almasını sağlıyor ve buna önem veriyoruz.

Özel hizmet anlayışı ve kişiye özel tedavi seçenekleri ile evinizin sıcaklığında iyileşme süreci geçireceğinizi umuyoruz. Gülüşünüzün sebebi olmaktan gurur duyuyoruz. Kliniğimize gelen hastaların geri bildirimlerine değer veriyoruz.

DentisLife ailesi olarak “Diş hayattır” sloganıyla seçtiğimiz yolda hastalarımızla büyüyen bir aile olmaya ve hayatınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Sevgi ile kalın

Hasta Memnuniyeti
Tedavi Başarısı
Hasta Referansı
Ulaşım Kolaylığı
DentisLife

Aklınıza takılan her konuda bizlere aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz, sağlıklı günler dileriz.

Sosyal Bağlantılar

Bu sosyal bağlantılarda Dentislife’ı ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Gelişmerlerden haberdar olmak için hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Copyright 2020 Arkap.org. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright 2020 Arkap.org. Tüm Hakları Saklıdır.

Ara